Tarptautinė konferencija „Innovative (Eco)Technology,Entrepreneurship and Regional Development“ 2019 m. kovo 26 d.


Įkėlė: Edita Bagušinskienė, 2019-02-07

Konferencija yra vienas iš kasmet Kauno kolegijoje organizuojamos Tarptautinės savaitės renginių, atskleidžiančių daug galimybių plėsti akiratį, megzti kontaktus, bendradarbiauti, dalintis patirtimi su Lietuvos ir užsienio kolegomis, generuoti idėjas ateities projektams ir tobulinti jau įgyvendinamus.

Konferencijos tikslas – skatinti mokslinę diskusiją apie naujausias technologijas ir jų pritaikymo versle, pramonėje bei sveikatos priežiūros, globos (rūpybos) įstaigose galimybes, orientuojantis į regionų plėtrą.

Išskirtinis dėmesys skiriamas žaliosioms technologijoms, tvariam regionų vystymuisi.

Bus organizuojama medienos apdirbimo ir baldų gamybos sekcija, kurios metu planuojama nagrinėti šios pramonės šakos ateities perspektyvas, vykdomus projektus ir specialistų rengimo aktualijas.

Registracija į tarptautinę savaitę informacija paskelbta KK interneto puslapyje (EN) https://www.kaunokolegija.lt/en/international-week-2019/

Daugiau informacijos apie tarptautinę konferenciją TF interneto puslapyje (LT)https://www.kaunokolegija.lt/tf/kvieciame-registruotis-i-penktaja-tarptautine-konferencija/

Dėl klausimų  kreiptis į pramoninių technologijų katedrą:

Giedrius Pilkis

Head of Department of Industrial Technologies

Tel.+370 37 751138

el.paštas: giedrius.pilkis@go.kauko.lt

http://www.kaunokolegija.lt/>

Kauno kolegija

Pramones pr. 20, LT- 50468, Kaunas, Lithuania

 

© 2016 Lietuvos medienos asociacija. Visos teisės saugomos.