„Darom World Cleanup Day” (rugsėjo 15 d.) – kviečia būti partneriais“


Įkėlė: Edita Bagušinskienė, 2018-08-06

Akcija „Darom” kviečia prisijungti prie daugiau nei 5 procentų pasaulio žmonių ir paversti Žemę geresne vieta gyventi!Kada? 2018 m. rugsėjo 15 d.

Dalyvauti akcijoje jau užsiregistravo daugiau nei 100 Lietuvos įmonių ir organizacijų, pasirengusių per vieną dieną sutvarkyti nacionalinius ir regioninius parkus (tarp jų ir tokios įmonės kaip Maxima, IKI Rimi, Swedbank, Telia, Coca Cola, Mažeikių nafta, Western Union, Booking.com).

Renginį globoja Seimo pirmininkas, Aplinkos ministerija, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, Valstybinių miškų urėdija. Prisijunkite ir Jūs!Prašome asociacijų ir kitų šakinių ar tinklinių struktūrų išsiųsti šį kvietimą visiems savo nariams.KOMANDŲ REGISTRACIJOS ANKETA: https://goo.gl/Pa4UA6 <https://goo.gl/Pa4UA6>„World Cleanup Day“ – didžiausia pilietinė akcija žmonijos istorijoje: – renginys vyks 150 pasaulio valstybių vienu metu;- Lietuvoje tvarkysime 35 nacionalinius ir regioninius parkus, juose esančias poilsio aikšteles, ežerus ir upes;- detalią informaciją apie renginį rasite prisegtame dokumente.Ko mums labiausiai reikėtų: 1. Organizacijų, įmonių ar pavienių žmonių, kurie apsiimtų koordinuoti vieno ar kelių parkų tvarkymą rugsėjo 15 d. – t.y. būti “Darom” savanoriais, kurie nukreipia visus susirinkusius dalyvius ir paaiškina jiems ką daryti (visuose parkuose bus tiek atsakingas parkų atstovas, tiek miškininkas, kurie taip pat koordinuos renginį).2. Pritraukti kiek galimą didesnį dalyvių skaičių (ypač toliau nuo Vilniaus) iš savo organizacijos, įmonės, klubo ar tiesiog draugų rato. 3. Edukacinė ir pramoginė veikla – visuose 35 parkuose organizuojame ne tik tvarkymą, bet ir edukacines, aplinkosaugines programas. Ieškome:

ornitologų, dendrologų, gamtos fotografų, aplinkosauginių organizacijų ar kitų asmenų susijusių su gamtine bei aplinkosaugine veikla ir galinčių pravesti trumpus užsiėmimus. Jei Jūs esate kažkiek susiję su paminėtomis sritimis – mums itin reikia Jūsų pagalbos! Akcija skirta ne tik gražinti aplinką, gerai praleisti laiką gamtoje, sustiprinti tarpusavio ryšius, komandinę dvasią, bet ir skatinti visuomenės aplinkosauginį sąmoningumą.

Norite prisijungti? Štai,  ką reikėtų žinoti: užsiregistruokite: https://goo.gl/Pa4UA6 ·skirkite atstovą, su kuriuo galėtume derinti visas organizacines detales; kuo greičiau išsirinkite vieną regioninį <http://www.vstt.lt/VI/index.php#r/85> arba nacionalinį <http://www.vstt.lt/VI/index.php#r/79> parką; <http://www.vstt.lt/VI/index.php#r/79>·registruodamiesi praneškite prognozuojamą dalyvių skaičių, o iki rugsėjo 1 d. informaciją patikslinkite;·Jums tereikia pasirūpinti savo transportu, o viskuokitu pasirūpinsime mes. Anketa edukacinių veiklų organizatoriams:

https://goo.gl/forms/3uU5W0hm7HHtlDnr2

Organizatoriai Lietuvoje: „Darom“ ir „JCI“. Renginį palaiko Jungtinės Tautos ir tokios įmonės kaip Microsoft, Skype, Coca-Cola, DHL, Radisson Blu. Informacinis klipas https://www.youtube.com/watch?v=7pHW3KEP5HU

Jei norite tapti akcijos rėmėju, susisiekite el. paštu projektai@mesdarom.lt  Kontaktai pasiteiravimui: projektai@mesdarom.lt, +370 631 79679 www.mesdarom.lt

 

Renginio aprašymas

© 2016 Lietuvos medienos asociacija. Visos teisės saugomos.